Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení návštěvníci, velice si vážíme Vaší návštěvy našich stránek a budeme rádi, zanecháte-li nám zde svůj vzkaz.

Přijměte prosím jejich neformálnost. Bude nám ctí, pokud se stanou pro někoho inspirací a děkujeme všem těm, kteří inspirovali nás.

Naše rodina se stala kočko-psí smečkou, místo do banky nám začaly peníze utíkat na veterinu, na coursingové závody, do nádrže automobilu a do psích a kočičích shopů.

Poznali jsme spoustu nových přátel, začali sami organizovat setkání stejně psy a psími sporty „postižených“ lidí, osobně jsme se seznámili s různými plemeny psů, koček a s jejich majiteli, zajímáme se o problematiku zvířecích útulků, depozit a snažíme se jim pomáhat, zažíváme pocity štěstí, úspěchu, porozumění ale i nespravedlností.

Také se nám nějak smrskly pojmy vzdáleností když cestujeme na závody po celé republice a na vlastní kůži jsme poznali přísloví „Ranní ptáče, dál doskáče“. Nic se nedá sníst v klidu bez žebrajících zvědavých očí němých tváří a zásadu, že pes do postele nesmí jsme už dávno opustili. Soužití s našimi spokojenými zvířecími kamarády, kteří nám obohatili život a legrace, kterou s nimi zažíváme, nám za to stojí.

K napsání těchto slov mě inspiroval pan Václav Holoch.

 Obrazek

 Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MR 2009 - coursing

(Míša Dvorská, 25. 8. 2009 15:01)

Ahojky, už jsou otevřeny přihlášky na MR coursingu... my se zúčastníme, tak netrhejte číňaní partu a pojeďte taky;-)))

www.hryzalky.estranky.cz

(Krystýna, 25. 8. 2009 9:30)

Ahojky =) moc hezké stránečky =)

Pozdrav a informace

(Kim, 4. 6. 2009 17:32)

Ahoj Blážo a Alčo,

chěla bych tímto poslat vzkaz, kterým vám všem moc a moc děkuji za krásný víkend a jestli to bude jen trošku možné, tak bych příští rok pomáhala na místě při registraci.

Jste naše sluníčka šikovná a mějte se co nejlíp to půjde

Kim

Ale jó, tak jó

(Jakub, 2. 6. 2009 15:28)

Děcka, všecko jste provedli/y dokonale, bez nejmenších námitek, naopak jste se osvědčili/y tak, že to asi nebude moct dělat příště nikdo jiný. Možete si za to sami/y - !
A co jste říkali/na kočku Páju a její smečku? Úroveň 1a, co?

A s pozdravem pana Vejvary Uctivé nazdar!si dovoluje se zatím loučit

Jakub

Bohumín zdraví!

(Ap a Alí, 2. 6. 2009 10:33)

Ahoj!
Jen mě ještě napadlo k příštímu setkání, že by poháry mohly být z toho kočičího útulku místo klasických "zlatých" - prostě podobně, jako Krejgův pohár.Nevím,jak ty klasické vychází cenově,ale tak by to ještě pomohlo dobré věci,v duchu Zvířetníků .Krejgův pohár bych si z dovolením ponechala ve výrobě ja !

Ahoj

(Hana K, 28. 5. 2009 9:44)

Ahoj Lenko, jaká byla cesta?. My se dostali domů dobře, silnice nebyly tak plné.

Lenko veliké díky za úžasnou propagaci nahých plemen, byly to příjemné dva dny s velikým překvapením, co všechno lidi dovedou udělat, aby jim bylo společně dobře a udělali těm druhým radost.

Moc zdraví Hana K.

Blážo naše veliká

(PetraK, 27. 5. 2009 9:42)

Úplně nejdřív chci moc poděkovat za Losinku, bylo to všechno tak parádní!!! Budu-li moci, pokusím se nějak přiložit ruku k přípravným pracem při příštím setkání.

a taky Blážo dík, za odkaz na návštěvní knihu u Psa Jíry - pro oči prostě nevidím, no :-D

Losinka a příští setkání

(Asteris, 22. 5. 2009 11:34)

Nejdřív bych chtěla Bláže a taky všem ostatním moc poděkovat za bezvadnou akci, která musela dát spoustu prácem, díky. Taky se přimlouvám zato, aby doprovodné akce byly mimo coursing, pokud se to stihne. A ráda pomůžu, jak bude potřeba. Sice jsem pražská, ale podobně jako Xerxová nejsem mobilní a nevím, jak bude na tom Arinka s poslušností příští rok (zatím se snažím já, ale strakatá na to má svůj názor a úplně jiné představy), nicméně, něco vytisknout, zalaminovat apod. to bych mohla

pomoc na dalším ročníku

(Lenka a Krejg, 22. 5. 2009 9:50)

Ale jo, přicmrndávače beru, i když bychom si rádi konečně víc užili Setkání jako návštěvníci, je mi jasné, že mé kontakty a rady se hodí :))

Zviretnicky coursing 2010 :)

(EvaP, 22. 5. 2009 9:38)

Jelikoz jsem uz v Dankovicich 08 Blaze slibila, ze se budu vic angazovat, a letos jsem toho zas tak moc nemela, mam pocit dluhu a hlasim se na pristi Zviretnickou slezinu jako jedna z organizatorek (ne jedina!! ;). Rput nahlasila vyber lokality, Lucik se opet holka zlata nabidla za veta pro vsechno :) az bude jasny misto akce, oslovime Zviretniky v okoli kvuli spolupraci, at to klape :) Taky bych moc hlasovala pro to, aby ostatni doprovodne souteze (prekazky na agility jsou super napad!) byly mimo coursing, pac takhle si clovek uplne neuzil ani jedno. Jinak vse ostatni bylo perfektni, diky Blazotymu a Alcotymu a vsem ostatnim :) Ale znova i tady opakuju, Lenko budes nam k dispozici jako pricmrdavajici kibis a poradce, vid???! :) Prece jen nechceme, aby po trech cim dal lepsich slezinach sla ta ctvrta s kvalitou dolu...

napřesrok

(zana, 21. 5. 2009 21:01)

Losinka byla skvělá! Díky :-)
Teda jestli mě do tý doby neklepne, tak slibuju zase zajistit vyúčtování.
Jinak kdyby to vyšlo tentokrát v Čechách, bude to fajn.
A dávám k úvaze, jestli by nešlo zorganizovat doprovodný soutěže mimo běhy - nějak mi toho letos hodně uteklo.

zvířetnické mejdaniště

(Xerxová, 21. 5. 2009 20:27)

Pokud nevyjde tedy to slíbené místo od Rputi (předpokládám nějaké Jižní Čechy), je tu možnost asi toho Mácháče (hotel Borný). Okolí parádní, blízko pro Pražáky a Severočechy :o)
Osobně jsem ochotná pomoci, kde bude potřeba - ale jednak nejsem mobilní a Liberec je od ostatních dost z ruky, jednak na akci samé budu mít na vodítku Betu - a to není zrovna ovladatelné zviřátko... Ale textíky, mapičky, pamětní listy... tam můžu pomoci.

Nesměř

(Pes Jíra, 21. 5. 2009 19:50)

Ahoj Lenko,
vzpoměl jsem si na ten návrh místa konání! Je to Nesměř u Velkého Meziříčí.
Je to tam moc pěkný!!
Odkaz je tady:
http://www.rekreacnistrediska.cz/stoediska/rekreaeni-stoedisko-nesmio.html

Losinka

(Lucka a Murphy, 21. 5. 2009 19:19)

Ahojky, tak se hlásím na výzvu s připomínkami. Jednak se nabízím jako dobrovolník pro příště - samozřejmě zajištění veterinárního dozoru a přejímky, příp. i další aktivita dle potřeby (ubytování, stravování, soutěž pro pejsky, možná bych zkusila sehnat na půjčení pár agility překážek pro zpestření nějaké soutěže...). Co se týká připomínek - bylo to fajn, ale trochu daleko (nepochopí, kdo nemusel jet 5 hodin tam a 5 zpět v jednom autě s mou matkou). Možná by to tentokrá mohly být třeba střední nebo jižní Čechy - mohlo by tam být i stabilnější počasí než v horách. A mám coursingový dotaz - na kolik byla paní rozhodčí benevolentní v přidělování bodů? To víš, dostali jsme těch 200 b. ze 2 běhů, tak chci vědět, jak přísně to hodnotila... ;-) Jestli bychom s Mufem měli šanci i při oficiálních závodech...

:o)

(Machovi, 29. 4. 2009 7:34)

Ahoj sluníčka! Vůbec teď nějak nestíhám brouzdat po netu a koukám, že jsem toho u vás strašně moc zameškala! Předně píšu, že držím palec, Leňulí tobě, aby se ta očka rozkoukala tak, aby jsi viděla všechno jako ostříž a byla s operací a svým rozhodnutím spokojená! Pozitivní je, že až k nám na Moravu se doneslo, jaká je z tebe "kóča" ... tím nechci říct, že ti ty brejličky neslušely! :o) No a jinak gratulace Krejgovi! To že je to malej šikula už víme dávno a tak je fajn číst takové aktualizace! No a zkoukla jsem i všechna kočičí a kocouří videa a fotečky a moc se mi líbí, jakou pohodičku doma se všema těma miláčkama máte! Bubby je úžasný, nenáročný na hračky .. koukám, že kousek čehosi co vypadalo jako drátek mu udělá radost a zabaví se klidně na pár desítek minut!:o) Tvoje oblečky pro něj nemají chybu! No prostě pohodička a parádička! Moc se těšíme, až se někde potkáme. Jenže nějak extra nadějně to nevidím - tedy v nejbližší době. :o( Ovšem mohli by jsme překvapit páníčky Honey a pozvat se k nim na návštěvu a dorazit i k vám! Takže jak něco vymyslíme, tak se určitě ozveme! Zatím se mějte krásně! pa šárka, kamil, cash a bak www.rr.sk/cash

gratulujeme

(Barča a kluci, 18. 4. 2009 12:06)

Gratulujeme moooc Krejgovi, ale také celé jeho oddané rodině k titulu Coursingový vítěz roku 2008!!!

...jsem si jistá, že Krejgovo srdíčko bude běhání milovat stejně jako doposud i bez titulu, ale bohužel někdy nezmůžeme nic než jen zírat, co lze vymyslet!!

Máme Vás rádi a těšíme se na Vás na akcích..www.alexapepee.cz

Krejgovi oblečky

(Martinka (mala.gumidice@seznam.cz), 23. 3. 2009 18:35)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde nakupujete oblečky? Máme také číňánka a je na něho dost velký problém sehnat nějaký pořádný obleček. děkuji za odpověď

Pro Simcu

(Lenka, 16. 1. 2009 8:27)

Pokud máte zájem, napište svou e-mailovou adresu.

mame problem

(simca, 15. 1. 2009 23:12)

porad mame pupinky na kuzu,mame cinskeho chocholateho psa prosim poradte

Pozdrávek

(Míša a leopardí smečka, 7. 1. 2009 21:53)

Tak jsem se tu pokochala Bubíčkem, videem, fotkami a začetla do super článků... už se těším na ten nový o Bubíkovi:) Máte to tu jako pořád lidsky milé a z každé fotky i slova čiší láska k těm vašim čtyřnohým parťákům... tak si to užívejte zdravíme z Krče a brzy se ozvu

M.

www.catahoulas.eu


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA