Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení návštěvníci, velice si vážíme Vaší návštěvy našich stránek a budeme rádi, zanecháte-li nám zde svůj vzkaz.

Přijměte prosím jejich neformálnost. Bude nám ctí, pokud se stanou pro někoho inspirací a děkujeme všem těm, kteří inspirovali nás.

Naše rodina se stala kočko-psí smečkou, místo do banky nám začaly peníze utíkat na veterinu, na coursingové závody, do nádrže automobilu a do psích a kočičích shopů.

Poznali jsme spoustu nových přátel, začali sami organizovat setkání stejně psy a psími sporty „postižených“ lidí, osobně jsme se seznámili s různými plemeny psů, koček a s jejich majiteli, zajímáme se o problematiku zvířecích útulků, depozit a snažíme se jim pomáhat, zažíváme pocity štěstí, úspěchu, porozumění ale i nespravedlností.

Také se nám nějak smrskly pojmy vzdáleností když cestujeme na závody po celé republice a na vlastní kůži jsme poznali přísloví „Ranní ptáče, dál doskáče“. Nic se nedá sníst v klidu bez žebrajících zvědavých očí němých tváří a zásadu, že pes do postele nesmí jsme už dávno opustili. Soužití s našimi spokojenými zvířecími kamarády, kteří nám obohatili život a legrace, kterou s nimi zažíváme, nám za to stojí.

K napsání těchto slov mě inspiroval pan Václav Holoch.

 Obrazek

 Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Machovi, 7. 1. 2009 8:14)

Ahoj sluníčka! Tak jsem shlédla (pro mě) nové fotky a videa a super! Koukám, že už jste se celá smečka sžila a parádně to klape! :o) Bubíček je úžasný!
Moc na vás myslíme a těšíme se na nějakou akcičku, kde se zase uvidíme. Mějte se moc hezky a určitě sem tam písněte, jak se máte! šárka www.rr.sk/cash

Pro Hanču

(Lenka a Krejg a spol., 20. 12. 2008 22:44)

Milá Hančo, adventní věnec jsem ti slíbila pro příští rok, tak se hlavně nezapomeň připomenout. Opravdu ráda ti podle tvého barevného návrhu nějaký vyrobím. Kdybys nebyla stydlivka a řekla mi dřív, mohl být u tebe už letos :) O Bubíčkovi se chystám napsat článek během vánočních svátků, zadala jsem si úkol a tak se ho budu snažit splnit. Moc pozdravů ti posílá Lenka (Bláža) :o)

Krásné a zajímavé stránky!

(Hanča, 20. 12. 2008 22:38)

Opravdu krásné a zajímavé stránky máš, milá Lenko! Ani se sobě nedivím, že jsem se na nich nadlouho zasekla. Chtěla jsem jenom omrknout Bubíčka, ale nakonec jsem se do článku o nahatých kočkách začetla (pohlazení po kůžičce jako broskvičce musí být moooc příjemné!). A taky jsem se pokochala adventními věnci, a ta víla, co je vila, ta je ale šikovná!
Krásné vánoční svátky a ať je vám všem, lidem i zvířátkům, spolu stále fajn!

Nový člen smečky

(Radka + faraoni, 29. 11. 2008 18:32)

Ahoj Lenko,
tak koukám, že jste se rozrostli o krásného kocourka! Takže doufám, že hned zapadl do smečky a že už vymýšlejí společně lumpárny :-)
Jinak opožděně blahopřejeme Krejgovi ke coursingovému vítězi.
Těšíme se příští rok na viděnou na nějaké té psí běhačce!!!
Radka, Bahča a Asalka
www.pharaoh.estranky.cz

Tak jsme vás našly... :-)

(Míla V., 20. 11. 2008 23:45)

... a gratulujeme ke krásným stránkám i k úspěchům v coursingu, na které u nás už jen vzpomínáme... čas je nemilosrdný a ani takový lovec, jakým vždy byla moje pudlička Ginny, první nechrt, který měl v tomto státě coursingovou licenci, nemládne.
Tak ať vám to dál tak skvěle běhá!
Míla V. + pudličky Ginny a Fleur + LHW Essie
http://pudl.webz.cz
http://pudlici.webz.cz

Gratulace

(Katka a Lara, 19. 11. 2008 17:20)

Gratulujeme Krejgovi k titulu Coursingový vítěz 2008 a doufáme, že příští rok pro vás bude stejně úspěšný a že Krejg bude z toho igelitovýho nesmyslu pořád stejně nadšený :o))
Katka a Lara www.lambra.ic.cz

tedy, přátelé,

(Pitrýsek, 18. 11. 2008 9:14)

Velmi se omlouvám, ale uniklo mi, že náš drahý šampionek utíkací obhájil svůj titul. Tak už to vím a mám radost. GRATULUJI Mistře Krejgu.
Chválím také krásný strůmek pro Mařenku. Určitě je jí na něm moc dobře. Máte moc milé zvířátkové společenství. Prohlížela jsem si znova fotky a jednoznačně nejkrásnější je ta, na které se Krejg s Mařenkou dívají ze dveří. Ta mluví za vše.

Gratulace

(Romana Mašková, 8. 11. 2008 11:08)

Lenko gratuluji Krejgovi a celé jeho smečce k dalšímu titulu:-))
Tak ať se Vám daří i nadále!
Ale hlavně bych Vám chtěla poděkovat za krásný seriál článků o krmení- je to nejen poučné- ale zároveň i čtivé a srozumitelné. Je to super.
Romana a nahatá smečka.
www.zkamilovadvora.cz

Jste šikulky!

(Šárka, Kamil a RR kluci Machovi, 7. 11. 2008 6:30)

Ahoj sluníčka naše!:o) Tak jsme se právě dozvěděli, že máte "doma" další titul a to ten nej ...! Moc gratulujeme Krejgovi k titulu COURSINGOVÝ VÍTĚZ 2008! Celý rok mu to úžasně běhelo, ať už u nás nebo na Slovensku a určitě si titul zaslouží! Držíme palec na příští rok a moooc se na vás těšíme!
www.rr.sk/cash

naháčci

(Danuše Hlaváčová, 6. 11. 2008 18:05)

Dobrý den, moc se mi líbí vaše stránky, Krejga znám od Zdeničky Novákové, z jejich stránek, Tomík je stejně krásný pejsek jako Krejgáček jak mu Zdenička říká... A ještě nahaté kočičky - ty se mi také líbí. Tak přeji moc moc úspěchů Krejgovi a i vám... A dodatečně gratulace k získání titulu!!!
danuse.hlavacova@seznam.cz

gratulace od nás

(Barča a kluci, 30. 10. 2008 13:29)

Veliké gratulace k titulu MISTR ČR 2008, rovněž tak k nápadu Klubového coursingu pro naháčky a vůbec ke všem super akcičkám, co se kolem Vás "dějí"::
Smekáme Leni před Tvou prací..věnečky jsou krásné, já bych tohle nezvládla!!
Přejeme Vám co nejpohodovější podzim a snad někde brzo naviděnou..
www.alexapepee.cz

ahojky

(Andy a Beník, 29. 10. 2008 14:27)

Gratulejeme k mistrovi ČR. :) Já jsem ráda, že jsme nejeli, Bratislava byla super, lepší jsem asi ještě nezažila.
Mrzí nás, že jsme zmeškali váš klubový coursing, když ho máme u nosu, měli jsme akci kousek dál, výlov rybníka. Beník si užil rybiček, živých i pečených. :)
Těšíme se na viděnou v příští sezoně.

:O)

(Machovi, 27. 10. 2008 6:39)

Ahoj kamarádi, tak to je veliká škoda, že shořel motor!:o( 150 metrů pro Krejga je naprosto mrňavá dráha, aby si to užil a ukázal, jak super mu to běhá! Ovšem vidím, že i tak byl moc šikovný a pohárek je doma! Moc gratulujeme!
A paničce chválíme adventní věnce, kdybych věděla, že je tak šikovná, určitě bych si nějaký rezervovala! Favoritem je ten úžasný žlutý s citrónkama! :o))

Děkujeme

(Radka + faraoni, 18. 10. 2008 13:48)

Ahoj, děkujeme za vzkaz v naší knize a taktéž blahopřejeme k Mistrovi ČR ;o)
Pokud bude nějaký příhodný termín na trénink tak se pokusíme dorazit a zase trochu pokecáme!
Ahoj a posíláme podrbání Krejgovi a Mařence :-)
www.pharaoh.estranky.cz

:o)

(Machovi, 15. 10. 2008 6:37)

Ahoj sluníčka! Posíláme obrovské gratulace k dalšímu letošnímu titulu "MISTR ČR 2008"! Krejg je miláček a úžasně mu to běhá! Držíme palec i do dalších závodů a těšíme se brzy někde na viděnou! Mám tam pár fotek z neděle, ale zatím jsem se k nim nedostala .. ovšem jste tam oba krááásní! :o) Mějte se krásně a pozdravujte doma!
www.rr.sk/cash

Skvělé stránky

(Žaneta, 4. 9. 2008 13:59)

Dobrý den,máte opravdu moc povedené stránky,dozvěděli jsme se tu spoustu zajímavých informací o coursingu.Rádi se sem vracíme :-)Krejg je senzační a číča také.Mnoho radosti a spoustu dalších úspěchů přejí z www.konnie-mia.wz.cz

pozdrav

(Žaneta, 17. 8. 2008 10:13)

Dobrý den,máte velice pěkné stránky,které obsahují velice zajímavé info o coursingu,kterému se s Krejgem věnujete :-)Pozdrav Krejgovi i Mařence zanechávají z www.konnie-mia.wz.cz

Mistr, Mistr, Mistr, ...

(Machovi, 11. 8. 2008 7:39)

Ahoj lidičky a naháčku! Mooc gratulujeme k sobotnímu úspěchu a k novému titulu MISTR MORAVY 2008! Krejgovi to prostě běhá! :o)Jsme rádi, že jsme vás opět potkali a těšíme se za 14 dní! www.rr.sk/cash

gratulace

(Barča a kluci, 10. 8. 2008 21:36)

Halooo halooo.. říkala jsem, že bude svítit sluníčko a svítilo.. a taky jsem říkala, že Krejg je BEST čínský chocholatý psíček, co známe:: a je:::
GRATULUJEME K NOVÉMU TITULU MISTR MORAVY 2008 V COURSINGU!!!! .. a jsme moooc rádi, že jsme Vás po dlouhé době opět viděli..
www.alexapepee.cz

Coursing Louny

(Míša, 2. 8. 2008 21:19)

www.deny-terier.ic.cz
http://denyterier.rajce.idnes.cz/Coursing_Louny/


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA