Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení návštěvníci, velice si vážíme Vaší návštěvy našich stránek a budeme rádi, zanecháte-li nám zde svůj vzkaz.

Přijměte prosím jejich neformálnost. Bude nám ctí, pokud se stanou pro někoho inspirací a děkujeme všem těm, kteří inspirovali nás.

Naše rodina se stala kočko-psí smečkou, místo do banky nám začaly peníze utíkat na veterinu, na coursingové závody, do nádrže automobilu a do psích a kočičích shopů.

Poznali jsme spoustu nových přátel, začali sami organizovat setkání stejně psy a psími sporty „postižených“ lidí, osobně jsme se seznámili s různými plemeny psů, koček a s jejich majiteli, zajímáme se o problematiku zvířecích útulků, depozit a snažíme se jim pomáhat, zažíváme pocity štěstí, úspěchu, porozumění ale i nespravedlností.

Také se nám nějak smrskly pojmy vzdáleností když cestujeme na závody po celé republice a na vlastní kůži jsme poznali přísloví „Ranní ptáče, dál doskáče“. Nic se nedá sníst v klidu bez žebrajících zvědavých očí němých tváří a zásadu, že pes do postele nesmí jsme už dávno opustili. Soužití s našimi spokojenými zvířecími kamarády, kteří nám obohatili život a legrace, kterou s nimi zažíváme, nám za to stojí.

K napsání těchto slov mě inspiroval pan Václav Holoch.

 Obrazek

 Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Číňánek jménem Miki

(Domča, 30. 7. 2008 16:51)

Ahojte lidičky. Krejg je moc krásný já mám taky číňánka jestli chcete mrkněte na moje stránky www.mikidog.wbs.cz už se na vás těším.;-D

Lago di Garda

(Hanka ,Goldie a Endžíla, 15. 7. 2008 15:48)

Byli jsme tam vloni a bylo to fakt super. Každému pejskaři doporučuji. Psi tam nařeší a to je super. Měli jsme 3, z toho 2 velké. Voda, příroda, lidi - všechno fakt skvělé. Jinak Vás zdravíme, dlouho jsme se neviděli, ale třeba se zase někde setkáme na coursingu.

:o)

(Machovi, 15. 7. 2008 13:44)

Ahoj Leni a Krejgu! Právě trčím v práci a zavítala jsem k vám na stránky a přečetla "kousek" z dovolené a hezky jsem se pobavila .. myslela jsem, že jsem na konci a zjistila jsem, že je tam jeden výlet, druhý výlet .. a tak si to radši všechno nechám na doma a v klidu na všechno mrknu a počtu si! Už se těším, jak mrknu na fotky! Tak se mějte krásně, i když už asi pracovně a užívejte tuzemského sluníčka a myslím, že se brzy uvidíme. papa šárka www.rr.sk/cash

ahojky

(Barča a kluci, 9. 7. 2008 11:57)

ahojky dovolenkáři:: už se moooc těšíme na Vaši jistě skvělou reportáž z dovolené!!
Máme Vás rádi a brzoučko na viděnou:::

PS: Vše k petici atd už vyšlo i v Tlapkách, další pokračování bdue v nadcházejících..
www.alexapepee.cz

Další poklona Blážovým a Krejgovi

(Pitrýsek, 8. 7. 2008 11:57)

Přiznám, že teď jsem pár týdnů nebyla na Krejgáčkových stránečkách. Moje chyba. Početla jsem si pěkně a nezbývá, než říci, že Krejg dělá tak velikánskou reklamu svému plemeni, že se domnívám, že jeho jméno bude (popř. už je???) mezi chocholáčky velice populární. Protože, kdo by nechtěl mít doma Krejga??
Milý pejsánku, prožívej si krásné léto a těším se, že se zase někde s tvými pánečky a s tebou potkám. HAFÍ

www.purpuroveslunce.estranky.cz

(Andrea a smečka, 22. 6. 2008 21:43)

Zdravím Vás Leni, na Vaše stránky jsem narazila, přiznám se, náhodou ale jsem ráda že je nyní znám :-) I my byli v Kralupech nad Vltavou jen v neděli. Vašemu Krejgovi přeji ještě moc a moc sportovních úspěchů! S pozdravem Andy

scarrymovie007@seznam.cz

(Veronika, 22. 6. 2008 10:23)

Dobrý den,
chci vás poprosit o povolení,abych si mohla vypůjčit některé fotky vašich chocholoušků a dát je na svůj blog? Prosím o odpověď na mail (viz.nadpis)
Předem mockrát děkuju
Veronika

Fotky

(Šárka a RR kluci, 11. 6. 2008 21:48)

... tak konečně jsem dala fotky hrátek RIDGEBACKŮ X ČÍNSKÉHO CHOCHOLATÉHO PSA na rajče. Myslím, že je to úžasné, jak si dvě naprosto odlišné váhové kategorie dokážou parádně zařádit! :o)A taky k vám letí obrovská pochvala a obdiv - Krejgovi i paničce - za super socializaci, neboť není bohužel mnoho "malých" psů, kteří by s tak velkými dokázali takhle "vyrovnaně" komunikovat natož si hrát! :o)
Adresa zde: www.cooliik.rajce.net

:o)

(Šárka, Kamil a RR kluci, 10. 6. 2008 15:02)

Ahoj Leni a Krejgu, jsme moc rádi, že jsme vás potkali v Blavě a strávili příjemný den společně! Krejgovi to běhalo o 106! Byl úžasný jako vždy!:o) A super na celém dni bylo to jejich hraní se Sheenou a Cashem ... prostě úžasná trojka! Mám tam nějaké povedené fotečky, tak k tomu snad dnes už sednu a pošlu odkaz. Je jich plno, takže to asi dám rovnou na rajče. Tak se mějte moc hezky a v sobotu ahoj!
www.rr.sk/cash

Prima setkání

(Lu + slugáč Širak, 9. 6. 2008 14:48)

Je, to je moc prima, že jste si nás našli:) Rádi vás zas potkáme na venčení. Můžeme klidně podniknout i procházku po Hostivaři někdy o víkendu. Stačí nám napsat sms - 736 613289.
Lucka a Širak

http://www.elsloughi.cz

gratula veliká

(Barča a kluci, 8. 6. 2008 20:32)

ahojky všem u vás::
gratulujeme vám moc k perfektnímu výsledku na Slovensku.. a hlavně .. užili jste si super den a to je na coursingu nejdůležitější - pes je happy!!
Jsme rádi, že vás máme a známe..

Pusa vám všem od zrzounů letí...
www.alexapepee.cz

Pozdrávek

(Míša, Vláďa, Rhett a Desiree, 4. 6. 2008 12:10)

Ahojky Krejgu, Mařenko a celá rodino..
moc děkujeme za milý vzkaz na webovkách a pochvalu. My to tu okoukáváme průběžně a že je na co se koukat..!:) Držíme palce na boj s coursingovými větrnými mlýny, mám tu už pár podpisů pro vás na petici, tak pak to předám Barčí nebo vám.
mějte se jen sluníčkově mnoho pozdravů

M. a leopardí smečka
www.catahoulas.eu

Krejgu,

(alimo, 22. 5. 2008 21:40)

jsi docela fajn pejsek a kámoš, který se nebojí velkých psů - taky v mém případě nemá proč :-) ! Vyřiď, prosím, paničce a všem Blážovým veliký dík za nádherně prožitý den, užíval jsem si tu atmosféru přátelství a pohlazení, co mi síly stačily. Moji páníčci na tebe pěli ody plné obdivu, až jsem málem začal žárlit, ale protože si zas domů odvezli jen mě, tak jsem teda přestal, no..A mám vyřídit od páníčků velikánský dík tvým páníčkům, tak vyřizuju :-). Haf, haf, všechny zdraví Majk :-)

Milá Blážo,

(Olčava, 22. 5. 2008 14:51)

přestože jsem letos spadla do kategorie nepřítomných, ráda bych Tobě i Blážům poděkovala za Vaši obětavost při přípravě tak skvělého podniku. Díky!!! A příště určitě (doufám) nebudu chybět.

Blážo, díky

(jiný Honza, 22. 5. 2008 14:11)

za nádherný víkend, jste sqělí - celá famílie, projev "mladého Bláži" byl úchvatný a vaše organizátorské schopnosti naprosto nedostižné. Díky za to, že jste a pohlazení vašemu nahatému šampiónovi i číče.

Setkání

(YGA, 22. 5. 2008 13:44)

Ještě jednou díky díky díky - ten krásný den bude v mojí knížce života zapsaný zlatým písmem - a za to vděčím Krejgovic rodině, která ho tak obětavě zorganizovala.
P.s. těším se na další setkání

tak musím poděkovat

(štětinka, 22. 5. 2008 13:06)

za naprosto dokonalý dvojden! Já jsem vždy jako v sedmém nebi, když se nechám vláčet velmi příjemně a dokonale zorganizovaným setkáním. Opravdu. Byla jsem moc nadšená, jedinou chybou je, že si člověk nestihne pokecat se všemi sedmdesáti lidmi a uhladit 35 psů taky nejde (chtělo by to srazík na měsíc :D ). Moje psí holky si to k mému velikému překvapení taky tuze užily, tak skoro až lituji, že neběhaly už před rokem. Krejg všechny myslím bezvýhradně fascinoval elegancí svého běhu, klidnou a vyrovnanou povahou a přehledem profíka, jehož nezarazil ani zkušební běh s náhubkem. Celá jeho rodina se bez odmlouvání zapojila do organizace, za což jim patří můj dík a příště třeba i karamelka ;-o) :-D

Druhé setkání Zvířetníků

(Alča, 19. 5. 2008 7:00)

Milý Krejgu,
srdečně Tě zdravím a dodatečně musím vyjádřit své nadšení z toho, že jsem o víkendu měla tu čest seznámit se s Tebou s Tvojí smečkou (a samozřejmě další spoustou Tvých kamarádů a jejich páníků) v Daňkovicích. Mrzí mě, že jsi nemohl dostat ty krásné poháry za vítězství, ale v podstatě jsi byl vítěz ve všech kategoriích, protože jsi vystupoval jako pravý profesionál a všichni přítomní pejsci si z Tebe mohli vzít příklad.
Moc mě těšilo a vyřiď, prosím, moje pozdravy kamarádce Marušce a moje díky Tvé lidské smečce, protože celé setkání bylo moc příjemné a konalo se jen díky nadšení, obětavosti a pracovitosti Tvých páníků.

Senzace

(P i t r ý s e k, 18. 5. 2008 23:41)

Ahoj Krejgu a "Krejgovi", bezva akce v Daňkovicích Vás všechny postavila moooc vysoko. Kdo tam byl ví, kdo chyběl nepochopí. Děkuji Vám všem. Bylo to úžasné.

Milý Krejgu!

(Hana Říhová/Fallowa, 18. 5. 2008 22:51)

Bylo mi líto,že tě neocenili v Daňkovicích pohárem,protože jsi profesionál,ale ty máš pohárů i medailí jistě dost z oficiálních coursingů!Bohužel jsem si tě nestihla pohladit;ani nevím,jestli se smí šampioni hladit :o).Máš skvělou a pracovitou smečku,díky jim to byl krásný víkend a ty jsi zase perfektně předvedl,jak ulovit střapec ostatním pejskům.Zdravím tě,Mariu happy eyes i všechny páníky a ještě jednou děkuju!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA