Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení návštěvníci, velice si vážíme Vaší návštěvy našich stránek a budeme rádi, zanecháte-li nám zde svůj vzkaz.

Přijměte prosím jejich neformálnost. Bude nám ctí, pokud se stanou pro někoho inspirací a děkujeme všem těm, kteří inspirovali nás.

Naše rodina se stala kočko-psí smečkou, místo do banky nám začaly peníze utíkat na veterinu, na coursingové závody, do nádrže automobilu a do psích a kočičích shopů.

Poznali jsme spoustu nových přátel, začali sami organizovat setkání stejně psy a psími sporty „postižených“ lidí, osobně jsme se seznámili s různými plemeny psů, koček a s jejich majiteli, zajímáme se o problematiku zvířecích útulků, depozit a snažíme se jim pomáhat, zažíváme pocity štěstí, úspěchu, porozumění ale i nespravedlností.

Také se nám nějak smrskly pojmy vzdáleností když cestujeme na závody po celé republice a na vlastní kůži jsme poznali přísloví „Ranní ptáče, dál doskáče“. Nic se nedá sníst v klidu bez žebrajících zvědavých očí němých tváří a zásadu, že pes do postele nesmí jsme už dávno opustili. Soužití s našimi spokojenými zvířecími kamarády, kteří nám obohatili život a legrace, kterou s nimi zažíváme, nám za to stojí.

K napsání těchto slov mě inspiroval pan Václav Holoch.

 Obrazek

 Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj Krejgu

(Dede, 18. 5. 2008 21:35)

Chtěla jsem ti jen říct, že jsi nejpozoruhodnější pes, jakého znám a moc se mi líbíš. Taky máš báječnou paničku, ale radši to nikomu neříkej - nebo by ji chtěl každý! :))

Daňkovice

(zana, 18. 5. 2008 21:17)

Milý Krejgu, tvoje panička je úžasná organizátorka. Sobotní akce v Daňkovicích byla radost nejen pro vás pejsky, ale i pro nás lidičky.

fotosúťaž

(tanec so psom, 16. 5. 2008 14:10)

Vyhlasujeme prvú súťaž so stránkou tanca so psom. Fotky vašich tancujúcich psíkov posielajte na adresu info@tanecsopsom.com.

...

(Šárka, Kamil a RR kluci, 2. 4. 2008 20:06)

Ahoj závodníci! No dyť jo, my se uvidíme v Radslavicích na příštím závodě! :o) Tak to už se na vás moc těšíme! Zatím se mějte krásně a mrkněte na druhou sérii fotek z Kralup: http://cooliik.rajce.idnes.cz/

Hej hola ...

(Šárka, Kamil a RR kluci, 31. 3. 2008 21:05)

... ahoj Lenko a Krejgu! Jsme moc rádi, že jsme vás v sobotu poznali. Naprosto jste nás "učarovali"! Stránečky máte super, krásný fotky a povídání. Určitě sem budeme pravidelně nakukovat! Fotky ze sobotních Kralup jsou zde a ještě přibudou: http://cooliik.rajce.idnes.cz/
Mějte se moc hezky a snad se zase brzy potkáme.
www.rr.sk/cash

bezva stránky

(P I T R Ý S E K, 25. 3. 2008 0:18)

Zbytečně se nebudu rozepisovat, jen tolik, že tyto stránečky mám uložené v oblíbených a ráda v nich listuji. ahoj a ať se daří

nádhernééé

(Barča a kluci, 2. 3. 2008 12:21)

Gratulujeme Krejgovi k dalšímu coursingovému titulku.. zaslouží si jej!!.. a rovněž smekáme před novými pohlednicemi Krejga, je to nádhernej kluk

krásné

(www.arsa.estranky.cz, 20. 1. 2008 19:03)

Dobrý den,
máte krásné stránky budeme vás navstevovat časteji prejeme mnoho uspechu Monika a leopard Arsa

Mikulášské venčení.

(Itaco smečka, 9. 12. 2007 20:18)

Milý Krejgáčku,
moc Ti gratulujeme k tak bezvadné člověčí rodince! Kdyby měl každý pejsek na světě alespoň jednoho takového človíčka vedle sebe, jako máš Ty úžasnou paničku, Péťu a páníčka (kterého tímto zdravím)!
Patří jim dík za to, co vše pro Tebe i ostatní dělají a že dokáží v dnešním uspěchaném světě dát do kupy takovou akci.Škoda, že jsme tak daleko, také bychom se rádi účastnili tak slavného venčení.To se to jistě venčilo v tak báječné spoklečnosti!
S pozdravem brácha Kruis(Tomík) a celá smečka Itaco.

http://fufik.vesela-tlapka.cz

(Fufíkovci, 19. 11. 2007 9:27)

Vypisujeme 1. Fufíkovu Vánoční Soutěž !!!!!! Téma "Nejoblíbenější webové stránky". Stránky můžete přihlásit do 27.11.2007. Nominace pište třeba do Fufíkovy návštěvní knihy nebo na náš mail Jednotlivé nominace budou vypisovány na stránce "Soutěž". Hlasování pak bude probíhat do 12.12.2007. Vítěz získá malý dárek, ve formě poukázky na nákup zboží v ceně 350 Kč v našem psím eshopu. Tak doufáme, že se někdo přihlásí a nebude to úplnej trapas :-)

gratulujeme

(Barča a kluci, 14. 11. 2007 12:30)

Moc a zcela upřímně gratulujeme Krejgovi k obhájení titulu z předchozího roku :: Jsme pyšní, že se právě on může pyšnit titulem VÍTĚZ PLEMENE SDRUŽENÍ MSC ROKU 2007!! Gratulujeme moc a kluci posílají lubana celé smečce..

Ahooooj...

(Bibianka, Alliah a Makynka, 5. 11. 2007 13:17)

Ahoj Leničko a Krejgu,
děkujeme za pozdrav a za přání.I my vám přejeme mnoho úspěchů. Krejgáčkovi pusinku na čumáček.
Pápá lálá

Nazdárek

(Lucka a Murphy, 25. 10. 2007 23:14)

Ahoj Blážo, jsem OK. Jen mám teď praxi u koňského veterináře v terénu, tak moc nestíhám chodit na net.. A když už, tak se snažím trošku vylepšit Murphyho stránky. Těším se na společné venčení - snad mi to v tom prosinci vyjde.. A gratuluju Krejgáčkovi k coursingovým úspěchům - je to šikulka!

Ahojky...

(Dio Diesel & smečka, 9. 10. 2007 23:08)

Čauky Krejgu, díval jsem se se svým páníčkem na Tvoje stránky. Jsem rád, že se najde ve tvé rase takový běhací borec. U mě je to předpokládaná samozřejmost, ale skutečnost je jiná. Málo nás běhá. Navíc se většina bojí zimy, deště a vody. To já si to užívám. Dočetl jsem se, že ty také vodu nic moc. Pravda máš ještě krátší srst než já, ale páníček mě otužuje a dá se na to zvyknout. Až se potkáme, hodíme o tom řeč a já ti poradím jak na to. Přeju Tobě i celé Tvojí smečce hlavně zdraví a pohodu a jen tak dál. Zdraví Dio Diesel Bugsy

děkuji za MSC

(Barča a kluci, 8. 10. 2007 12:50)

Děkujeme Vám moc za pomoc při Mistrovství Moravy !! Jste zlatí a vážíme si toho..

ahojky

(Markéta & Hatty, 30. 9. 2007 22:29)

diky za vzkazik. Nevim ale blbne dost často :o/ kniha jedna... Fotky určo stahni pokud budeš chtít pošlu i org. velikost fotky :o)
Hezky večer ahojky M+H

Zdravíme .....

(Le.Kateřina & Bawean "Cita", 21. 9. 2007 20:34)

Zdravíme coursingového závodníka a jeho paničku :-)Dodatečně posíláme velké gratulace k vítězství na mistrovství ČR....děkujeme za návštěvu našich stránek....Coursingu zdar !!!

Žampion pro R.Ham a její smečku

(Lenka a Krejg a spol., 18. 9. 2007 17:22)

No to teda jo! Rozinka běhá tak rychle, že si u nás odřela o beton bradu! To byla ale rychlost! Jestli to takhle půjde dál, tak jí ani neuvidíme v té její kosmické rychlosti! :o) A těšíme se, až si s Krejgem zase zasportují: Pěkně se na ně kouká.

Jsi jednička Krejgu!

(R.Ham a její smečka, 18. 9. 2007 17:10)

Tak už zase ten kluk ušatá vyhrál,gratulace ,ale POZOR - má v zádech Rozinku,která to už také začíná natahovat!Tak běhej žampione a přeji hodně zdravíčka!

Mistru České republiky Krejgáčkovi!

(Itaco smečka, 17. 9. 2007 13:54)

Ahoj brácho Krejgáčku!
Moc jsme drželi palce a vidím, že to pomohlo! Zvítězit a ještě vítěztví dva roky po sobě obnhájit, to je veliké úsilí. Zasloužíš obdiv a pochvalu! Jsem na tebe hrdý bráško!
Tvůj obdivovatel Tomík, Brettík, Jack, Dendy a Itaco.
www.itaco.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA