Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení návštěvníci, velice si vážíme Vaší návštěvy našich stránek a budeme rádi, zanecháte-li nám zde svůj vzkaz.

Přijměte prosím jejich neformálnost. Bude nám ctí, pokud se stanou pro někoho inspirací a děkujeme všem těm, kteří inspirovali nás.

Naše rodina se stala kočko-psí smečkou, místo do banky nám začaly peníze utíkat na veterinu, na coursingové závody, do nádrže automobilu a do psích a kočičích shopů.

Poznali jsme spoustu nových přátel, začali sami organizovat setkání stejně psy a psími sporty „postižených“ lidí, osobně jsme se seznámili s různými plemeny psů, koček a s jejich majiteli, zajímáme se o problematiku zvířecích útulků, depozit a snažíme se jim pomáhat, zažíváme pocity štěstí, úspěchu, porozumění ale i nespravedlností.

Také se nám nějak smrskly pojmy vzdáleností když cestujeme na závody po celé republice a na vlastní kůži jsme poznali přísloví „Ranní ptáče, dál doskáče“. Nic se nedá sníst v klidu bez žebrajících zvědavých očí němých tváří a zásadu, že pes do postele nesmí jsme už dávno opustili. Soužití s našimi spokojenými zvířecími kamarády, kteří nám obohatili život a legrace, kterou s nimi zažíváme, nám za to stojí.

K napsání těchto slov mě inspiroval pan Václav Holoch.

 Obrazek

 Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Ridgeback Honey, 1. 9. 2007 21:11)

Zdravím sousedy z chaty a zvu na svůj web www.honey-ridgeback.cz, jak jsem slíbila. Vaše stránky se mi moooc líbí. :-)

Krejgovi

(R.Ham a její smečka, 28. 8. 2007 14:25)

We are the " žampions!" a zazpíváme si tu našu,ať nás všichni slyší !! I Maruška za plotem a Zdenka .......Ještě jednou blahopřeji

Rozinka

(Lenka a Krejg a spol., 28. 8. 2007 13:37)

Myslím milá R.Ham, že Róza si zaslouží alespoň čtvrtku medaile za trenérský program a my člověci bychom měli toho našeho "Žampiona" parádně oslavit!

Gratulace

(R.Ham a její smečka, 28. 8. 2007 13:23)

Obrovská gratulace šampionovi a majitelům k vítězství,je vidět,že tréning psí s Rózou a člověčí s námi všem prospívá a proto navrhuji pokračovat : jen tak dál!!!!

komentář k naháčkům

(Liana Slivková, 26. 8. 2007 7:32)

DObrý den.Zaujali mě Vaši naháčci.Já sama mám 15 let peruánské naháče.Mívali jsme holou myšku,tedˇmáme holé morče a k tomu 2 chlupaté buldoky a boxerku.Příští rok si chci pořídit ještě spynx.Jsou kouzelné.S pozdravem LS

Katko a Puntíci!

(Lenka a Krejg a spol., 22. 8. 2007 21:04)

Moc mi na coursingu chybíte, už jsem vás vyhlížela na jarní speciálce pro dalmatiny a naháče. Ale miminka jsou omluvenka :) Jsem ráda, že jsi se ozvala a držím vám všem palce!!!

mimi

(Katka, 22. 8. 2007 20:43)

Ahoj Leni, tak se konečně zadařilo a máme miminka, mrkni
www.danarny.com
proto teď už neběháme, ale štafetu přebrali jiní puntíci
pac a pusu Krejgáčkovi

Renátě Ham a její smečce!

(Lenka a Krejg a spol., 20. 8. 2007 18:30)

Díky za prima vzkaz a taky díky za bezva zábavu, kterou nikdy nezkazíte! :) A věřím, že nám ta dobrá nálada vydrží všem ještě hodně dlouho! Na dobrou náladu!

Dobrá nálada

(Renáta Ham a její smečka, 20. 8. 2007 17:44)

Ydravím všechny chocholáče i naháče!!!
Vždy,když si chci zlepšit náladu - v práci navštívím tyto stránka - a na chajdě Vás!!
Tak dík a jen tak dál

Pozdrav :)

(Nicole Svobodová, 19. 8. 2007 13:26)

Zdravím Krejga,Mařenku a jejich paničku =o),
máte moc krásné stránky a moc krásná zvířátka!
Doufám že se potkáme třeba na nějáké výstavě nebo za rok na agility s naším D'robečkem.
Zdraví
chocholatá partička(D'robbec Garden Roses,Adam Bos Bohemia,Iva Svobodová a Nicole Svobodová)

www.cresteds.sblog.cz

Pozdravení Krejgáčkovi a jeho paničce.

(Itaco smečka, 16. 8. 2007 14:17)

Semečka Itaco zdraví Krejgáčka s paničkou a také Mařenku. Nahlédnutí do vašich stránek, zvlátě do nových fotek, nás velice pobavilo a Krejgáčkovi jeho partu nových kamarádů velice přejeme.Gregorku, užívej si nových kamarádů, než tě vyrostou!
Fotky jsou jako vždy krásné!
Smečka Itaco Star.

pozdrav

(Romana a smečka, 13. 8. 2007 21:22)

Lenko,
všechny Vás zdravíme z Dobřan a děkujeme moc za pochvalu našeho kocoura. Krásný zbytek léta a ještě plno sluníčkových dní vám všem přeje Romana a její smečka.
Krejg je úžasnej, chvilku jsem si s myšlenkou na coursing také pohrávala- měla jsem v úmyslu tam vzít spíš než naháče tu naší neposednou munsterlandku, ale než jsem se k něčemu dokopala, čubina si zlomila nohu (dnes už je zdravá, ale na závodění by to nebylo)..tak je vyřešeno:-))

Poděkování

(Lenka a Krejg a spol., 1. 8. 2007 17:57)

Všem, kteří se na mě obracíte prostřednictvím e-mailů nebo zanecháním vzkazu děkuji za přízeň, posílám vám pozdrav a přání pěkné dovolené! :o)

Ahoj smečko z Bobří hráze!

(Lenka a Krejg a spol., 1. 7. 2007 16:16)

Jsme moc rádi, že se akce líbila a že se nám to tak pěkně všem povedlo, bylo to opravdu fajn a doufám, že zase někdy naviděnou... :o)

ahoj všichni

(smečka z Bobří hráze, 27. 6. 2007 19:09)

Milá Lenko, článek o setkání zvířetníků jsi napsala báječně a už se těším na Planetu zvířat. Moc zdravíme Krejga, se kterým se známe už osobně a také jeho kamarádku Mařenku.
Veliké díky za všechnu tu práci a čas, který této skvělé akci celá vaše rodina věnovala. Moc se vám to povedlo a těšíme se na pokračování. smečka z Bobří hráze

Ahoj Houstne!

(Krejg, 11. 6. 2007 7:01)

Diky za pochvalu zahradky, je nam na ni dobre. Marenka samozrejme jezdi s nami, bylo by nam bez ni smutno :o) Ma to jako letni byt :o)

Zahradka....

(Mirka - Houston, 11. 6. 2007 6:44)

Ahoj Krejgu ! Tak se mi dostaly pred oci fotky tve zahradky, kde take trenujes. Zahradka je u chaty na brehu Labe a je prekrasna ! Tolik krasnych kyticek, petunek a muskatu. Prekrasne udrzovane stromy a peclive zastrihnute kere i travnik. Ten prave potrebujes, pro tve rychle nozky. Je videt, ze se panickove snazi, aby se ti o vikendu v prirode libilo ! A to je moc dobre, ze se mate vsichni dohromady tak pekne. A jeste se zeptam - Jezdi do prirody s tebou, take kocicka Marenka ? Nebo musi zustat doma ? Ahoj a dej vedet......

Číňán

(Emma, 18. 5. 2007 19:44)

Ahoj máš krásné stránky a delší věci v nich !!!Čínský Chocholatý pes se mi líbí ale mám bígla a to ksobě nejde ale mám otázku je Coursing vhodný pro bígla ?Děkuji předem a odepiš na www.emajda.estranky.cz

Mila Mirko!

(Lenka + Krejg + Mařenka a spol., 27. 4. 2007 19:29)

Tve prani nam a Krejgovi udelalo moc velkou radost! Dekujeme a posilame ti do dali velky pozdrav!!!

Mily Krejgu !

(Mirka - Houston a &, 27. 4. 2007 19:09)

Den 27.4. je den tvych narozenin. Tak ti moc z Texasu prejeme hodne zdravicka, stalou pozornost rodiny i tve spolubydlici kocicky Marenky. A hlavne mnoho dalsich sportovnich uspechu, at mas nozky, stale stejne rychle a srdicko silne! At se ti v coursingu dari, jeste mnoho dalsich nastavajicich let! Zase se radi nekdy zastavime a jiz se tesime na dalsi tve foto!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA