Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení návštěvníci, velice si vážíme Vaší návštěvy našich stránek a budeme rádi, zanecháte-li nám zde svůj vzkaz.

Přijměte prosím jejich neformálnost. Bude nám ctí, pokud se stanou pro někoho inspirací a děkujeme všem těm, kteří inspirovali nás.

Naše rodina se stala kočko-psí smečkou, místo do banky nám začaly peníze utíkat na veterinu, na coursingové závody, do nádrže automobilu a do psích a kočičích shopů.

Poznali jsme spoustu nových přátel, začali sami organizovat setkání stejně psy a psími sporty „postižených“ lidí, osobně jsme se seznámili s různými plemeny psů, koček a s jejich majiteli, zajímáme se o problematiku zvířecích útulků, depozit a snažíme se jim pomáhat, zažíváme pocity štěstí, úspěchu, porozumění ale i nespravedlností.

Také se nám nějak smrskly pojmy vzdáleností když cestujeme na závody po celé republice a na vlastní kůži jsme poznali přísloví „Ranní ptáče, dál doskáče“. Nic se nedá sníst v klidu bez žebrajících zvědavých očí němých tváří a zásadu, že pes do postele nesmí jsme už dávno opustili. Soužití s našimi spokojenými zvířecími kamarády, kteří nám obohatili život a legrace, kterou s nimi zažíváme, nám za to stojí.

K napsání těchto slov mě inspiroval pan Václav Holoch.

 Obrazek

 Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krejgáček a Tomík

(Itaco Star, 12. 10. 2014 11:11)

Tak jsem zase po delší době zavítala juknout, jak se má Krejgáček a trochu si poplakat, že už nemám jeho brášku Tomíka. Oživila jsem si vzpomínky a odcházím se slzou v oku. Moc se nám po Tomíkovi stýská. Krej je stále fešák a přeji mu hodně zdravíčka a užívání zahrádky!Važme si toho, co máme a můžeme mít!
Mějte se všichni sluníčkově!

tu

(tady!, 27. 3. 2013 16:40)

http://www.ermail.cz/link/XleeAemVlaCJ7VJ7AecJelYXa7mCeXAT

dárek

(Renata, 12. 4. 2012 7:29)

Neznáte někdo tyhle stránky?
http://www.hyperslevy.cz/cela-cr/7-4-2012-pobyt-pro-dva-v-pensionu-laura/
Chtěla bych tam koupit dárek rodině, tak jestli s tím máte někdo zkušenost.

setkání Zvířetníků 2011

(Klára Žáková, 19. 3. 2011 19:14)

Chci se zeptat zda se tento rok bude konat setkání.
Minulý rok to bylo super a rádi bychom přijeli i tento rok. A přimlouváme se i za to samé místo konání jako minulý rok.

Re: setkání Zvířetníků 2011

(Lenka a krejg a spol., 19. 3. 2011 19:39)

Milá Kláro, letos nejsem organizátorem Setkání. Prozatímní informace, které mám, jsou tyto:
http://naszviretnik.net/2011/01/25/zprava-zviretnicke-setkani-2011/
a zda budou coursingové závody, o tom zatím nikdo nejednal. Pro kontaktní e-mailovou adresu na letošní organizátory mi napiš na e-mail. Lenka

Hezoučké

(Milena www.milfra-moravia.estranky.cz, 15. 8. 2010 12:54)

Dobrý den! Náhodou jsem přišla na vaše stránky.Je se opravdu naco koukat.Přeji hodně štěstí.
Milena a haváci :-)

Zpráva

(Jitka Fo., 12. 7. 2010 22:32)

Leni, jako vždy milé a chytré čtení, nádherné fotografie! Díky a jen tak dál :-)

skica

(berinka111, 5. 7. 2010 12:39)

Ahojky Vám i Vašim miláčkům,právě jsem narazila na Vaše super stránky.Skyci jsou nááádherné,roztomilé.Jsem také milovnicí ojedinělého plemínka číňánků.Přeji vše nejleší těm Vašim,samo i kočinám.

Milá Maričko!

(Lenka a Krejg a spol., 2. 6. 2010 19:03)

Mám radost, že se ti na našich stránkách líbí a cením si tvé pochvaly. Zavítej častěji :)

krasné stránky a fotky

(Marička, 2. 6. 2010 3:21)

Milá Blážo, tak jsem tu teď strávila nejméně hodinu pročítáním stránek, ale ani trochu nelituji. Už dříve jsem sice několikrát tvé stránky viděla a prohlížela si nějaké fotky, ale až teprve teď jsem si na to dala čas a pocitvě si to skoro všechno pročetla a prohlédla. Takže jsem třeba vůbec neměla tušení, že na oficiální coursing je třeba mít licenci a že Krejg je takový šampión!!!! Díky tvým detailním článkům jsem se podrobně seznámila s tímto zajímavým psím sportem. Gratuluji celé tvé rodince, jste báječní lidé a Péťovi přeji skvělou hereckou a jinak uměleckou kariéru. Mařenka je taková nóblesnější naše Smoky, ta si také umí takhle krásně zakrývat pacičkami oči a má i podobné kukuč. Bubíček i Krejg jsou také fešáci a moc vám přeji, že se ta zvířata takhle skvěle snáší dohromady. S velkým zájmem jsem si přečetla i tvůj detailní popis operace očí, protože přesně tohle si někdy v únoru nechal udělat můj synovec. Nikomu o tom moc neříkal a najednou bylo hotovo. Pokud vím, operace byla úspěšná, jestli teď ještě nosí brýle vlastně nevím, musím se zeptat. A další "objev" byl Louisianský leopardí pes" - že taková rasa existuje je pro mě dokonalá novina, stejně jako AHT. No vidíš, proč jsem tady tak dlouho seděla, všechno bylo velice zajímavé a já klikala a klikala. Takže velký dík a určitě sem zase někdy nakouknu.

Pro Matyldu

(Lenka a Krejg a spol., 1. 6. 2010 22:21)

Moc děkujeme za pochvalu, byli jste všichni úžasní a pejsci ukáznění. Holt jaký pán, takový pes :))
No jo, hadr jsem vyvezla do Doks a zpět :)

Coursing

(Matylda, 31. 5. 2010 18:23)

Milá Blážo, moc jsem s tebou nestihla mluvit, ale byli jste opět skvělý Blážotým! Coursing probíhal naprosto perfektně, díky! (Ten hadr jsi mi nedala!)

Slunečný pozdrav z Brna

(Pavla a Eny (www.selticka.wu.cz), 21. 5. 2010 22:33)

Dobrý večer, máte krásné čumáčky a moc zajímavé stránky. Zvlášť jsem si početla o kocourkovi Sphynx, to jsem nevěděla, že jsou taky kočičky naháčci. Jinak my máme kamarádku nahajdu, dělá s námi canisterapii a je v tom moc dobrá. Taky má nádherná štěňátka. Přejeme vám všem hodně radosti a zdraví.Olíznutí od šeltinky Enynka a pozdravy od paničky

Pro RIKY

(Lenka a Krejg a spol., 11. 4. 2010 20:16)

Dobrý den. Ano, čumáčky se pravidelně holí. Můžete se podívat na odkaz http://www.coollady.cz/navody/uvodni_stranky/uvod.htm
kde v sekci Naháčci najdete i návod na úpravu.

naháček

(Riky, 11. 4. 2010 19:57)

dobrý den.Pořídila jsem si ročního naháčka.všude je holý ale celý čumáček i s hlavíčkou je zarostlý.Prosím poraťe,mám mu ten čumík oholit?

Pro paní Bláhovou

(Lenka a Krejg, 7. 11. 2009 13:21)

Paní Bláhová, napište mi prosím na e-mail, abych Vám mohla odpovědět. Váš dotaz je na rozsáhlou odpověď.

JAK SE STARAT O PSA

(BLÁHOVÁ ŠÁRKA, 7. 11. 2009 10:55)

DOBRÝ DEN MÁTE KRÁSNÉ STRÁNKY.MAM PROSBU KOUPILA JSEM ŠTĚNĚ ČÍNSKÉHO CHOCHOLATÝHO NAHÁČE,NAR.12.5.2009,A DO DNES NEMÁM PRŮKAZ PŮVODU.NEVÍTE ZA JAK DLOUHO SE POSÍLAJÍ?A PEJSEK JE ZAROSTLÝ A NEVÍM ZA JAK DLOUHO PŘÍDE O SRST NEBO JAK K TOMU POMOCI,JINAK HO BERU STROJKEM NA JEMNO,A JEDNOU ŽILETKOU DO HOLA.A JAK HO NAUČIT ABY SI ZAKNUČEL KDYŽ CHCE ČŮRAT VEN,JE TO LUMPÍK JEŠTĚ OBČAS UDĚLÁ LOUŽI NA SEDAČCE ATD.KDYŽ JSME VENKU POTŘEBU UDĚLÁ POKAŽDÝ.MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚD.BLÁHOVÁ

www.retriever.wbl.sk

(Katka a spol., 8. 10. 2009 20:08)

Vážne ? tak to aby vám to vyšlo a aby ste to všetkým natreli !! :o)

www.retriever.wbl.sk

(Katka a spol., 8. 10. 2009 19:09)

Ahoj, máte doma fakt krásny zverinec :o) Vašu smečku tvoria nezvyčajné plemená, ktoré sa len tak vonku nevidia :-)
Krejg je ako pán lord na fotkách :o)
Majte sa pekne a nech sa vám darí !

PsiLaska.cz

(duvi, 28. 8. 2009 16:31)

Ahoj, Vaši naháčci mají moc krásné stránečky :-) Ráda bych Vás pozvala do Království Pejskařů na http://www.PsiLaska.cz , kde si ve velkém organizujeme psí srazy. Určitě tam poznáte spoustu nových kamarádu :-) A nejen psích :-) Budeme se těšit


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA